MČR veteránů Plzeň

03.06.2023

V sobotu 3. června se v Plzni uskutečnilo mistrovství ČR veteránů 2023, které se konalo ve sportovní hale města Plzeň v Krašovské ulici, a kam se po 6 letech navrátil republikový šampionát veteránů.

Turnaj pořádal Západočeský badmintonový svaz. Hrálo se ve všech pěti klasických disciplínách a v osmi věkových kategoriích (35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+, 65+, 70+). Tohoto Mistrovství veteránů, se jako jediný strakonický zástupce zúčastnil Josef Kudláček, který nastoupil ve věkové kategorii 55+ a umístil se ve dvouhře na 3. místě.

Pepa se dokázal probojovat až do semifinále, kde nestačil na celkového vítěze této věkové kategorie Borise Kraise, kterému podlehl (21:9, 21:14) a jelikož se hrálo formou eliminace (po vyřazení se již dále nehraje), obsadil tak výše zmiňované 3. místo.